0
 x 

سبد خرید شما خالی است.

تلفن تماس   09102048051

 

درباره خانه زندگی {هوم لایف)

هوم لایف یا خانه زندگی چیست؟

هوم لایف یکی از  فروشگاه های آنلاین کالای خانه گی در ایران میباشد که برای راحت خرید نمودن هموطنان عزیز تاسیس گردیده است تا محصولات منزل را به راحتی تهیه نماییند.

ما مفتخر هستیم  به رعایت کلیه مقررات و الزامات قانونی و استانداردهای ملی و بین المللی,در راستای بهبود مستمر و تحقق استراتژی های کلان خود, سیستم یکپارچه (IMS) را برمبنای نیازمندی  استانداردهای بین المللی را در شبکه فروش و بازرگانی خود مستقر نموده و اصول شش گانه ذیل را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است:

 

چرا خرید آنلاین از هوم لایف یاخانه زندگی؟

امروزه تنها با يك كليك، خريداران مي توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقايسه كرده و پاسخ هاي خود را در كسري از ثانيه دريافت كنند. ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه و پارك، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نيست.

حتي در مواردي مي توانند قيمت هاي درخواستي خود را تعيين كنند (مثلادر مورد هتل و بليت هواپيما) تا عرضه كنندگاني كه مي توانند شرايط خريدار را فراهم كنند با او تماس بگيرند، به عبارتي به يك مناقصه دست بزنند. خريداران مي توانند با دست به دست دادن به ديگران و افزودن حجم خريدشان، از تخفيف بيش تري بهره مند شود.

مزایای و ویژگیهای فروشگاه اینترنتی:

1 -فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.

2 -فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر کجای می تواند خرید اینترنتی می کند.

3- خریدار می تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس از قبیل فیلم ، ترانه ،موبایل ،کتاب و موارد دیگر باشد.

4 - فروشگاه اینترنتی هیچ محدویتی برای تعداد مشتریان ندارد.

5 - فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرارمی دهد.

6-ابزار تبلیغی مناسب در جهت فروش محصولات شما

7-کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل,هزینه ویترین و انبار,فروشنده,خواب سرمایه و غیره در یک فروشگاه سنتی و در نتیجه کاهش قیمت محصولات جهت فروش.

8-تحویل کالای خریداری شده درب منزل,بیمه بودن کالا و عدم مشکل حمل و نقل.

9-عدم برخورد با ترافیک و کاهش آلودگی هوا.

ارزش ها و باورهای ما

 نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان گالری وسوسه بوده است.

تماس با ما

در صورت وجود هرگونه ابهام, سوال, پیشنهاد و یا انتقادی می توانید از طریق بخش تماس با ما   باخانه زندگی در تماس باشید.